משלוח חינם ברכישה מעל 300 שקלים

החזרות והחלפות

החזר כספי מלא – תוך 48 שעות

החזר כספי מלא – תוך 48 שעות

אנחנו דוגלים בשיטת ‘קני בראש שקט’. ולכן אנחנו מעמידים לרשותך אפשרויות מגוונות בסיום הרכישה, כדי לגרום לך לקניות עם חיוך.

קנית אצלנו ואת לא מרוצה לגמרי, או שהזמנת מידה שגויה, וכן אם הצבע לא מחמיא עליך, או מכל סיבה אחרת, באפשרותך להחזיר פריטים שלא נלבשו, במצבם המקורי, עם הטיקט המקורי, תוך 48 שעות מרכישת הבגד, ותקבלי עבורו החזר כספי מלא, בניקוי 5% כחוק. וכן תוכלי להחליף אותו בצבע/מידה אחרת.

?איך אני עושה את זה

יש למלא טופס החזרה, ולשלוח את ההחזרות לכתובת הבאה: ברכה בן חיים, רחוב שמגר 14, ירושלים 9446114

החזירי את החבילה בשיטה המועדפת עליך, אם באמצעות הבאה לחנות הדגל ברחוב שמגר 14 בירושלים, או באמצעות חברת שליחויות / דואר ישראל. שמרי את הוכחת המשלוח בדואר עד קבלת אישור שההחזר הכספי שלך בוצע. ההחזר יבוצע תוך 28 ימים, לכרטיס האשראי בו השתמשת בביצוע ההזמנה.

?האם עליי לשלם עבור החזרת פריטים

נכון. שימי לב שאנחנו לא מציעים החזרות בחינם כרגע. עלייך לשלם את עלות המשלוח, וסכום זה לא יוחזר על ידינו.

?מתי אקבל את ההחזר הכספי שלי

כאשר הפריטים המוחזרים יגיעו לחנות, תקבלו החזר כספי באופן אוטומטי בתוך 28 ימים (מיום החזרת הפריטים) אל כרטיס האשראי שבו השתמשתם לביצוע ההזמנה. יישלח לך מייל אישור כאשר בוצע ההחזר הכספי עבור הפריט.

אין החזר כספי על פריטים שנרכשו בסוף עונה ובמבצעים מיוחדים.

החלפות – תוך 14 יום

עברו 48 שעות ואת רוצה להחזיר? תוכלי לעשות זאת תמורת החלפה בבגד אחר באותו סכום, או בקבלת זיכוי לרכישה עתידית באתר. יש למלא טופס החזרה, ולשלוח את ההחזרות לכתובת הבאה: ברכה בן חיים, רחוב שמגר 14, ירושלים 9446114

אם יש לך שאלות נוספות, צרי קשר עמנו ואנו נסייע לך.

 

טופס החזרות מהיר וקל:  ייעוץ בוואטסאפ
  0
   0
   סל הקניות
   סל הקניות שלך ריקReturn to Shop