משלוח חינם ברכישה מעל 300 שקלים

מטפחות מעוצבות לחתונה – הטרנדים של 2021

אם פעם נהוג היה לחשוב על מטפחות מעוצבות לחתונה רק עבור כלות מהמגזר הדתי, שהרי היום ובפרט בשנת 2021 השתנתה המודעות וכיום יותר ויותר נשים בוחרות במטפחת כאביזר מדהים בפרט ליום המאושר בחייהן.

עד כמה הצניעות יפה לנשים? הנה ההזדמנות של רינתי לקל לעצב גם לכן ביום חגכן את המטפחת המושלמת ביותר, זו שמתאימה בדיוק לשמלת הכלה המהודרת והכול לצד קווים ייעודיים והתאמה אישית אשר נקבעה מראש.

עומדות לפני יום חגכן ולא יודעות איזו מטפחת תשלים את האיפור המושלם? האביזר המושלם הוא בהחלט מטפחת ובדיוק לשם כך נכנסת רינתי לקל לתמונה ומסייעת לכם לרגש ולהיות מושלמות ביותר ביום חגכן ובהתאם לטרנדים הלוהטים של שנת 2021! מוכנות לבחור?

משמעותה של המטפחת לפני ואחרי החתונה

יש נטייה לחשוב כי מטפחות מעוצבות לחתונה הן זניחות ואין צורך לשים אותן אלא לאחר החתונה עצמה אבל כיום שהטרנד של המטפחות חזק יותר.

שנת 2021 מבשרת את הצניעות והיופי פנימה באמצעות אין ספור מטפחות מדהימות שהן חלק מקיץ מדהים שעומד לפקוד אותנו ומביא לא מעט אפשרויות של מטפחת אחת שלכאורה נדמה כי היא חסרת חשיבות אבל היא הרבה יותר מכך.

המטפחת המושלמת, היא זו שיכולה בהחלט להשאיר את הגשמיות מאחור ולהפוך כל אירוע למושלם ביותר מזכך את הנפש. לצד כל הדברים, יכולה המטפחת בכוחה לזכך גם את העיניים ובמקום להתבלבל במראות אחרים לראות רק את האור והנוכחות האלוקית – הכול בזכות מטפחת אחת שעושה את ההבדל.

אין חתונה בלי שמלה ומטפחת מעוצבת

מבין כל האפשרויות טרנדים של שנת 2021 ובפרט של הקיץ מביאים מרקמים מדהימים, בדים נעימים ובעיקר מה שיכול להשלים את המראה המלכותי באמצעות מטפחת צחה ולבנה שיודעת ויכולה לקחת את האירוע הזה למקום המרגש אבל בו זמנית לתת לכן הכלות ביום הכלולות שלכם להרגיע על גג העולם.

לפני שבוחרים את סוג הקשירה ואת הבד חשוב להתאים לכן שאותה לא רק בהיבט העיצוב אלא גם בהיבט ההתאמה למבנה הפנים שלכן. לאחר התאמת המטפחת למבנה הפנים וגוון העור, נעבור אל הלבן שהוא תמיד יפה ומושלם על כולן.

מטפחות מעוצבות לחתונה הן אלו העשויות טול מבריק, מה שמשלים את המראה החסר לשמלה המושלמת שלכן. שנייה לפני שאתן קושרות או מתאמנות על קשירה מהודרת ביותר אל תשכחו לחפש מטפחת ארוכה דיה כך שתוכלו לייצר כל קשירה שתרצו ובו זמנית אפילו לשלב מטפחת נוספת ואיתה לצור קשירת שתי וערב מדהימה.

מחפשים מטפחות מעוצבות לחתונה עם אמירה צנועה, מרגשת ובעיקר נוכחות שמעבירה את הטוהר והלובן ביום חגכן? רינתי לקל – עוזרת לכן להתעדכן ולמצוא מבין אין ספור טרנדים מטפחות 2021 את זאת שתשלים את המראה הסופי לאירוע בלתי נשכח.

מאמרים מומלצים

26 מאי 2018

הצנועה והחסידה: ברכה רוצה לשאנז-אליזה

קרא עוד
26 מאי 2018

לא תאמינו: הפקת אופנה ב…אומן

קרא עוד

אודות הכותב

ברכה בן חיים
מעצבת אופנה ומנכ״לית

ברכה בן חיים היא מעצבת צעירה שהתחילה את דרכה בהיותה בת 15, למדה חוג תפירה ומשם גילתה את האהבה האמיתית שלה – עיצוב אופנה

כיום ברכה פרצה דרך להרבה מעצבות לתת דגש על יופי וצניעות, והצלחתה הפכה לשם דבר בארץ ובעולם

קרא עוד

ייעוץ בוואטסאפ
0
    0
    סל הקניות
    סל הקניות שלך ריקReturn to Shop